Zero Waste Week

  • 24 februari 2022

De leerlingen van Climate4Change organiseerden een Zero Waste Week op onze school!

De leerlingen van Climate4Change organiseerden een Zero Waste Week op onze school. Een verslagje door Willem Cretskens (6LWI) vind je hier terug:

“Deze week was het de grote zero waste week van Climate4Change. Er waren verschillende acties: maandag stonden de schoolborden vol met mooie tekeningen rond het klimaat. Tijdens de pauze was er een groot stellingenspel en er was live muziek! Dinsdag hielden we een heus klimaatdebat, ook dit was een succes! Donderdag deden alle zesdejaars hun 100-dagen trui symbolisch aan voor dikke truiendag en tijdens de les LO werd er afval opgeraapt, zeker 8 grote vuilzakken! De klas met het meeste afval krijgt een prijs!
Ten slotte zijn er alle dagen van de week in de derde graad korte filmpjes afgespeeld tijdens Frans, Engels, aardrijkskunde, fysica die het klimaat en plastic debat aansnijden.
De tweede en eerste graad hebben een documentaire over afval van Kobe Ilse gezien.”